+38 (098) 70 62 756

Пінополіуретан (ППУ)

Пінополіуретан (ППУ) - теплоізоляційний і гідроізоляційний матеріал, що має малу вагу і відмінну міцність, своєрідну структуру, завдяки якій має найменший коефіцієнт теплопровідності у порівнянні з іншими теплоізоляційними матеріалами.

Пінополіуретан (ППУ) - різновид пластмас з комірчастою структурою. Згідно своїми властивостями, пінополіуретан визнаний у всьому світі полімером № 1.

Пінополіуретан (ППУ) - ізоляційний матеріал з низьким коефіцієнтом теплопровідності, в якому тільки 3% від обсягу ППУ складає твердий матеріал, що представляє каркас з ребер і стінок, решта 97% складають закриті або відкриті пори заповнені повітрям, які є поганим провідником тепла.

Пінополіуретан (ППУ) - матеріал, стійкий до кислотних і лужних середовищ, не схильний до гниття, цвілі і гризунам, не впливає на фізіологію людини, що підтверджують сертифікати видані ЄС по нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини.

Пінополіуретан (ППУ) - або поліуретанова піна - теплоізоляційний матеріал, який дозволяє покривати поверхні будь-якої складності і форми, повторюючи в точності конструкцію і отримуючи покриття без єдиного стику з високим ступенем вологостійкості, перешкоджаючи утворення корозії.

Пінополіуретан (ППУ) - високий ступінь зчеплення з різними будівельними матеріалами такими як: цегла, метал, деревина, штукатурка і т.п.

Пінополіуретан (ППУ) - матеріал з гарантованим терміном служби від 25 років.

В даний час розрізняють наступні види пінополіуретанів: жорсткий, еластичний і інтегральний. Головними споживачі еластичних ППУ - це звичайно ж меблева промисловість і машинобудування; жорстких ППУ систем - будівництво, холодильна техніка, кораблебудування.

Енергозбереження

Деталізація утеплень:

 

Значні тепловтрати через стіни приміщення

1. Стіни піддані впливу перепадів температури. 

2. Точка роси знаходиться всередині стіни, що веде до утворення конденсату і поступового руйнування конструкції.

3. Втрати тепла можуть досягати до 80%.

 

Незначне зменшення тепловтрат

1. Стіни не зберігають і не накопичують тепло, схильні до промерзання і дії перепадів температур. 

2. Між внутрішньою стіною і теплоізоляційним шаром виникає зона конденсації водяної пари.

3. Точка роси виведена за межі стіни, але при цьому через різницю температур між теплоізоляцією і стіною утворюється волога, що може призвести до виникнення грибкового нальоту.

4. Стіна знаходиться в негативних температурах.

 

Тепловтрати значно зменшились

1. Стіни не схильні до перепаду температур, зберігають тепло. 

2. Точка роси виведена в зовнішній теплоїзолючий шар, завдяки чому виключена можливість утворення конденсату, стіна залишається сухою

 

Пінополіуретан (ППУ) - це двокомпонентна суміш складається з:

• Поліольні компоненти (компонента «А»), що містить поліоли, каталізатори, стабілізатори, спінювач і антипірени

• Ізоціонатного компонента (компонента «Б»).

В результаті синтезу компонента А і компонента Б речовини отримують пінополіуретан, а за рахунок зміни рецептури та режимів переробки вдається отримати великий асортимент кінцевих продуктів - від м'яких еластичних матеріалів до жорстких і твердих, з різними густиною і фізико-механічними параметрами .

Наші роботи

Ангар - теплоізоляція (ППУ)

Ангар - тепло і гідроізоляція (ППУ). Піна застосовується для утеплення дахів, мансард, стін, стель, підлог і будівель в цілому, як житлових, так і ...[Переглянути...]

Мансарда - утеплення (ППУ)

Утеплення мансарди пінополіуретаном - тепло і гідроізоляція (ППУ). Піна застосовується для утеплення дахів, мансард, ...[Переглянути...]

Фасад - гідроізоляція (ППУ)

Утеплення фасаду пінополіуретаном ППУ - високоефективна тепло і гідроізоляція. Піна застосовується для утеплен...[Переглянути...]

Стіни - утеплення (ППУ)

Утеплення стін пінополіуретаном - тепло і гідроізоляція (ППУ). Піна застосовується для утеплення дахів, мансард, стін, стель, підлог і будіве...[Переглянути...]